![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/20190411_102825-1.jpg)
TED ADANA KOLEJİ ANASINIFLARI ARAŞTIR ANLAT GÜNÜNDE
12 Nisan 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/20190412_155856.jpg)
Hayatı Boya
13 Nisan 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/IMG_7590-1200x480.jpg)
2-C sınıfı bir kez daha DOST SINIF seçilmenin mutluluğunu yaşadı. İlkokul PDR Biriminin ‘Arkadaşlık’ teması ile ilgili gerçekleştirdiği DOST SINIF uygulamasının 8-12 Nisan haftasında 2-C sınıf DOST SINIF seçildi. Dost sınıfa sertifikasını müdür yardımcımız Esra AYDINALP dostça davranışlarını tebrik ederek teslim etti. Öğrenciler son derece mutlu oldular.