![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-22-at-16.06.10-150x150.jpeg)
TED Özel Adana Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri Adana Şehir Hastanesi Çocuk Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocuklarımız için ele ele verdiler.
29 Aralık 2023![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/yuzme5-150x150.jpeg)
OKULLAR ARASI YILDIZLAR YÜZME MÜSABAKASI
10 Ocak 2024![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/WhatsApp-Image-2024-01-03-at-16.54.15-1200x480.jpeg)
Öğrencilerimizde okuma, anlama, yazma becerilerine ışık tutan yazar-öğrenci buluşmalarında keyifli ve verimli bir söyleşi gerçekleştirdik. Yazar Hasan Topdemir; kendisine ilham veren kişilerden, hikâyelerden bahsederek öğrencilerin sorularına yanıt verdi ve kitaplarını imzaladı. Bizleri “Şifrelerin Peşinde İstanbul” ve “Şifrelerin Peşinde Göbeklitepe” kitaplarıyla merak dolu bir tarihi yolculuğa çıkardı. 4 ve 7.sınıf öğrencilerimize sunduğu değerli katkıları ve etkili sunumu için Hasan Topdemir’e çok teşekkür ederiz.