![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/WhatsApp-Image-2024-05-30-at-15.46.38-2-1-e1717133192737-150x150.jpeg)
LGS ÖĞRENCİLERİMİZLE SINAV ÖNCESİ KAHVALTI ETKİNLİĞİ
31 Mayıs 2024![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/WhatsApp-Image-2024-06-03-at-16.53.08-2-150x150.jpeg)
TED ADANA KOLEJİ UZAY KAMPINDA!
4 Haziran 2024![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2024/06/der-1200x480.jpg)
31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Türk Eğitim Derneği tarafından Ankara’da “TED Genel Merkezi Akademik ve Yönetsel Çalışmalar Değerlendirme Çalıştayı” düzenlendi. Çalıştaya okulumuz Yabancı Diller Bölüm Başkanı Ebru GÜÇLÜ ve Türkçe Zümre Başkanı Derya SÖYLEMEZ katılım sağladı. Öğretmenlerimize katkıları için teşekkür ederiz.