![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/DSC_0529.jpg)
5 ve 6’ncı Sınıf Öğrencilerimizin Kostüm Partisi
26 Ekim 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/493cbd5c-c064-4ad1-a6c0-483351c665b6.jpg)
TENİS TURNUVASI
28 Ekim 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/10/8.resim_-1024x480.jpg)
TED Adana Koleji 1. Ve 2.Sınıflardan oluşan Robotik ve Kodlama kulübü öğrencileri makey makey ile oyun hamurundan tasarladıkları tuşlar yardımıyla piyano çaldılar ve kendi oluşturdukları oyunlarındaki robotları hareket ettirdiler. #coding #tedadana #europeancommision #kodlama #kodlamahaftası #programming #programlama #programmingforKids #tedadanakoleji #makeymakey #KoduGameLab #Scratch #kodlamarobotikkulübü