![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG-20181105-WA0031.jpg)
4.Uluslararası Heykel Sempozyumu
6 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG-6204.jpg)
Dostluk Kazandı
7 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG_2518-1200x480.jpg)
Küçük Mucitler İş Başında
Ana sınıfı öğrencilerimiz bilişim teknolojileri ve yazılım dersi kapsamında elektronik devre tasarım kutularını kullanarak sensörler ve robotik beyin dünyası ile tanışıp, etrafında gördükleri birçok teknolojik cihazın devrelerini güvenli bir ortamda oluşturma imkânı buldular ve ne mutlu ki henüz çocuk yaşta teknolojide üretim adına sağlam bir adım attılar.