![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/IMG-20181121-WA0098.jpg)
“Colors and Shapes”
23 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/DSC_0077.jpg)
TED ADANA KOLEJİ ANA SINIFLARI OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI
23 Kasım 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/image2-900x480.jpeg)
Öğrencilerin akademik programdan nefes alabilecekleri bir alan oluşturan , kişisel gelişimlerini destekleyen,uluslararası bir sertifikasyon programı olan Duke of Edinburgh’s , öğretmenlerimiz Zeynep GÜRKAN ve Elif ÖZMEN DÖNMEZ rehberliğinde lisemizde uygulanmaktadır. Programda öğrenciler; fiziksel gelişim göstermekte, beceri geliştirme ve toplum hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.