![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/WhatsApp-Image-2019-01-14-at-14.38.06-2.jpeg)
Let’s KAHOOT.
14 Ocak 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/IMG-20190115-WA0018.jpg)
ÇANAKKALE MÜZESİ VE FOTOĞRAF SERGİSİ OKULUMUZDA
15 Ocak 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/1-1200x480.jpeg)
12-13 / 01 / 2019 tarihlerinde Atatürk yüzme havuzunda gerçekleştirilen 11-12 yaş il içi vize müsabakalarında sporcularımız gerekli gayreti göstererek bizleri mutlu etmişlerdir. Girmiş olduğu yarışlardan 5 adet baraj geçerek grup müsabakalarına gitmeye hak kazanan sporcumuz Doğa Deniz ALIÇ’ı tebrik ederiz. Yarışlarda emeği geçen tüm sporcularımıza ve Antrenörlerimize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.