![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/IMG-20190205-WA0001.jpg)
TURUNCU SINIF YAŞAYAN ATATÜRK KÖŞESİNİ HAZIRLADI
5 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WCUF4393.jpg)
Haftanın “Dost Sınıfı” 2-D
8 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-07-at-11.17.53-675x480.jpeg)
![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/WhatsApp-Image-2019-02-07-at-11.17.53.jpeg)
Sporcu öğrencimiz Mücahit Gültekin Judo branşında 66 kg da Ümitler Avrupa Kupası ve Ortak Çalışma kampına katılmaya hak kazanmıştır. Ümit Milli takımına giren sporcu öğrencimize başarılarının devamını dileriz.
25-27 Ocak 2019 tarihinde Samsun ilinde yapılan Ümitler Türkiye Şampiyonası Judo yarışmasında çeyrek finale kalan öğrencimiz İlk 16 sporcu arasına girmeyi başardı.
2-3 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya da yapılacak olan Ümitler Judo Avrupa kupasında ülkemizi temsil edecektir.
Hemen devamı olan 4 -7 Mart 2019 tarihinde Avrupa ve Türkiye Milli Takım ortak çalışma kampına katılacaktır.