![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/1-1-1.jpg)
TED ADANA KOLEJİ ANADOLU LİSESİ 16. ULUSLARARASI COĞRAFYA OLİMPİYATLARINDA
15 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_3924.jpg)
MATEMATİK DERSİ DE YAŞAYARAK ÖĞRENİLİR
15 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_5934-1200x480.jpg)
![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/IMG_5934.jpg)
2-D sınıfı ikinci kez “Dost Sınıf” seçilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadı. İlkokul PDR biriminin “ARKADAŞLIK” teması ile ilgili gerçekleştirdiği “DOST SINIF” uygulamasının 11-15 Şubat 2019 haftasının Dost Sınıfı olarak 2-D sınıfı 2. kez seçilmiş bulunmaktadır. İlkokul Müdür Yardımcımız Esra AYDINALP ve PDR Öğretmenimiz Gülden YÜKSEL 2-D sınıfını tebrik ederek DOST SINIF sertifikasını teslim etti.