![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/93567ffa-70e3-4b1c-8121-30652e64aa8f.jpg)
Uluslararası Kanguru Matematik Sınavı
27 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/1.Resim_-3.jpg)
TED ADANA KOLEJİNDEN SALBAŞ ANADOLU LİSESİNE DESTEK
27 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/2-4-1200x480.jpg)
“Lisemizin kuruluş yılından itibaren geleneğimiz haline gelen, liseler düzeyinde en prestijli organizasyon olarak kabul edilen MUN etkinliklerimiz bu yıl da devam etmektedir.15-18 Mart tarihleri arasında ,farklı ülkelerden gelen 500’e yakın öğrenci Bilkent Laboratory and International School (BLIS)’de gerçekleşen MUNESCO konferansında 11 farklı komitede 4 gün boyunca devam eden İngilizce münazaralar sonucu ortaya çıkan çözüm önerilerinden en iyilerini seçtiler. İngilizce Öğretmenimiz Hasan Tarık ERİNMEZ önderliğinde 1 büyükelçi ve toplam 4 delege olarak katılım gösterdiğimiz organizasyonda etkin bir rol oynayan öğrencilerimizi kutlar, ilerde TED Adana Koleji’nde bir MUN konferansı düzenleyeceklerine olan inancımız tamdır.”