![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/RPMT8552.jpg)
“Masa Tenisi Turnuvası”
30 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG-20190328-WA0004.jpg)
TED ADANA KOLEJİ ANASINIFLARI TEMİZLİK KONULU SUNUM İZLEDİ
30 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_6901-1200x480.jpg)
2-D sınıfı “Dost Sınıf” seçilmiş olmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadı. İlkokul PDR biriminin “ARKADAŞLIK” teması ile ilgili gerçekleştirdiği “DOST SINIF” uygulamasının 25-29 Mart 2019 haftasında 2-D sınıfı 4. kez “Dost Sınıf” seçilmiş bulunmaktadır. İlkokul Müdür Yardımcımız Esra AYDINALP ve PDR Öğretmenimiz Gülden YÜKSEL 2-D sınıfını dostça davranışlarından dolayı tebrik ederek DOST SINIF sertifikasını teslim etti.