![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/1-01-6.png)
OKULLAR ARASI YILDIZLAR YÜZME MÜSABAKALARINDA ADANA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ
17 Ocak 2020![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/222-01.jpg)
Karate Kurtuluş Kupasında Üçüncülük
27 Ocak 2020![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/unnamed-1200x480.jpg)
![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/unnamed.jpg)
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, milli takım seçmeleri için “ Masa Tenisi Minikler – Küçükler – En İyiler Yarışması “ düzenlemiştir. Federasyon tarafından yarışmaya davet edilen, masa tenisi kulübü öğrencimiz Elif Ece Akyürek, mükemmel bir performans sergileyerek Türkiye 5.si olmuştur.
Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz
#masatenisi #turnuva #ted #tedadanakoleji #tedliolmakayrıcalıktır