![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/10/DSC_0721-150x150.jpg)
CUMHURİYETİMİZ 100 YAŞINDA!
31 Ekim 2023![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/2-1-150x150.jpg)
HAYDİ MÜHENDİS OLALIM PROJESİ
3 Kasım 2023![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/DSC_0200-1200x480.jpg)
Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan öğrencilerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırarak farkındalık oluşturmayı hedefleyen “Adana Okuyor Projesi” kapsamında okuma saatleri gerçekleştirmekteyiz. Düşünmek, üretmek, tartışmak bilincinde; çağdaş bir nesille daima ileriye fikrinde bu değerli projenin içerisinde yer almaktayız.