![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2858.jpg)
TED ADANA KOLEJİ 2023-2024 AÇILIŞ TÖRENİ
12 Eylül 2023![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_2274.jpg)
TED Adana Koleji Anasınıfları Renk Partisinde…
25 Eylül 2023![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2023/09/IMG_20230907_094050-1200x480.jpg)
Türk Eğitim Derneği (TED) tarafından Adana’daki devlet okullarıyla yürütülen Başarı Her Yerde Projesi kapsamında okulumuzda Deneyimsel Öğrenme yöntemi konusunda 2 günlük bir eğitim programı düzenlenmiştir. Eğitime, Başarı Her Yerde Projesi kapsamındaki okullarda görev yapan öğretmenler, okulumuz öğretmenleri ve genel merkez yetkilileri katıldılar.