![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG-0573.jpg)
“Fen Bilimleri Dersi”
22 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-22-at-14.38.57.jpeg)
Yeşiloba Şehitliği Müzesini Ziyaret
23 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_6753-1200x480.jpg)
2-D sınıfı “Dost Sınıf” seçilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu bir kez daha yaşadı. İlkokul PDR biriminin “ARKADAŞLIK” teması ile ilgili gerçekleştirdiği “DOST SINIF” uygulamasının 18-22 Mart 2019 haftasında 2-D sınıfı 3. kez “Dost Sınıf” seçilmiş bulunmaktadır. İlkokul Müdür Yardımcımız Esra AYDINALP ve PDR Öğretmenimiz Gülden YÜKSEL 2-D sınıfını tebrik ederek DOST SINIF sertifikasını teslim etti.