![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/2-01-15.png)
TED’li Öğrenci Belediye Başkanı Oldu
25 Nisan 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/59079235_1424339141042148_4139018747174191104_n.jpg)
Ulusal Öğretmenler Arası Yenilikçi Öğretim Materyalleri Tasarım Yarışması
27 Nisan 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/DSC_0021-1200x480.jpg)
TED Adana Koleji olarak 3.ara tatil dönemimizde LGS kamp programımızı 8.sınıf öğrencilerimizle gerçekleştirdik. 4 günlük kamp programı süresince öğrencilerimize öğretmenleri tarafından konu anlatımları, soru çözümleri yapıldı ve deneme sınavları uygulandı. Kampımızın 3.günü öğrencilerimizle 2019 LGS pastamızı kesme mutluluğunu da yaşadık.