![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/DSC_0002.jpg)
4007 TÜBİTAK BİLİM ŞENLİĞİ SERTİFİKA VE İFTİHAR BELGESİ TÖRENİ
21 Ocak 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/IMG-3786.jpg)
Çift Kişilik Futbol Oyunumu Yapıyorum.
5 Şubat 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/WhatsApp-Image-2019-01-30-at-15.00.13-549x480.jpeg)
20-26 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında 10 yaş kızlar kategorisinde 4/A Sınıfından Defne ŞENKAL TÜRKİYE 8. olarak turnuvayı tamamlayarak madalya alıp, Ulusal Takım Havuzuna katılmaya hak kazanmıştır. Ayrıca aynı turnuvada 7 yaş genel kategoride 1/B Sınıfından Emir KARATAŞ VE 10 yaş genel kategorisinde 4/B Sınıfından Mert KARATAŞ mücadele etmiştir. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.