![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/20190306_002938.jpg)
TED Adana Koleji Özel Anadolu Lisesi Çatalan HES’TE
7 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_0659.jpg)
“Dost Sınıf”
9 Mart 2019![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-07-at-10.44.41-1200x480.jpeg)
2018-2019 eğitim öğretim yılı okullar arası artistik cimnastik il yarışmalarında “Minik B Kategorisi”nde TED Adana Koleji okul takımımız 5. olmuştur. Yine “Minik B Kategorisi” nde ferdi sıralamada okulumuz öğrencisi Doğa Erdem 64 sporcu arasında 4.olarak okulumuzu temsil etmiştir.
“Minik A Kategorisi” takımımız da 6. olarak yarışmaları tamamlamış ve okulumuzu temsil etmiştir.
“Küçük Kız Kategorisi Takımı” mız ise 6. olmuştur.