![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/54330f59-8390-4bb6-8bdd-e945a0d1fab3.jpg)
TED ADANA KOLEJİ TİYATRO SEVER ÇOCUKLAR YETİŞTİRİYOR
6 Aralık 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/IMG_2895.jpg)
“EĞİTİM GELİŞTİRME AKADEMİSİ” TÜRKÇE ETKİNLİKLERİ HİZMET İÇİ EĞİTİM
7 Aralık 2018![](https://www.tedadanakoleji.k12.tr/wp-content/uploads/2018/12/unnamed-1-1200x480.jpg)
Estonyada düzenlenen Robetex International 2018 Yarışmasında Türkiye’yi Temsil eden Anadolu Lisesi öğrencimiz Ayşegül Demircioğlu ve takım arkadaşları 37 takımı geride bırakarak Make X Blue kategorisinde iki takım halinde çifte şampiyonluk kazandı. Öğrencimizi ve takım arkadaşlarını tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.